TurkishEnglishGermany
Hakkımızda

MİSYONUMUZ

Türkiye’nin her iline en kaliteli şekilde nakliye işlemlerini gerçekleştirmeyi başaran firmamız, çeşitli araç ve asansör kapasiteleri sayesinde nakliye sektörüne hız kazandırmıştır. Müşterilerimiz ihtiyaç ve taleplerine en doğru şekilde yanıt vererek; kusursuz, güvenilir ve planlı bir şekilde taşımacılık işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Sektörde gerekebilecek tüm teknolojik ekipmanları bünyesinde barındıran firmamız, kalite standartlarımızdan ödün vermeden en iyi hizmeti verebilmeyi amaçlamaktadır. Her ay düzenli olarak bakım ve onarımlarını gerçekleştirdiğimiz mobil asansörler aracılığıyla binaların 25. Katına kadar güvenle taşımacılık yapabiliyoruz.

Firmamızın bünyesinde yer alan onlarca mobil asansörün yanı sıra askılı tekstil taşımacılığında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış nakliye araçlarımız, parça eşya taşımacılığını en kısa sürede gerçekleştirebilmek adına kullandığımız servislerimiz, çeşitli ebatlara uygun ambalajlarımız ve eşyalarınızın yüksek güvenlikle saklanması için hizmete sunduğumuz eşya depolama hizmetimiz bulunmaktadır. Nakliyat sektörünün de dışına çıkarak, müşteri taleplerinin yoğun olduğu her alanda en kusursuz hizmeti sağlayabilmek firmamızın temel hedefidir.

 

VİZYONUMUZ

Tüketici haklarını daima ön planda tutan firmamız, mevcut olduğu konumdan çok daha ilerisini düşünerek hareket etmektedir. Bu kapsamda bünyemizde bulundurduğumuz araçlarımızı, mobil asansörlerimizi, ekipmanlarımızı ve servislerimizi teknolojiye en uygun şekilde güncellemekteyiz. Her sene sektörde bir adım daha öne giderek geldiğimiz noktada, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en kaliteli hizmetleri verebilmek, firmamızın ilkesini oluşturmaktadır. Hızlı, kaliteli, güvenli, planlı ve gelişmiş bir nakliyat firması olabilmek adına, çalışmalarımızı yıllardır en yüksek standartlarla gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

İstanbul’un en köklü firmalarından birisi olarak sektörde sunduğumuz taşımacılık hizmetlerini; Avrupa Yakası nakliyat ve Anadolu yakası nakliyat olmak üzere iki ayrı kıtada yer alan ofislerimizle sürdürmekteyiz. Firmamız, farklı alanlardan da gelen eşya nakliyatı talepleri ile çeşitli iş sahalarında kurum ve kişiler aracılığıyla taşımacılık hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Nakliyat ihtiyaçlarına olan taleplerde, verdiğimiz en iyi hizmetler sayesinde müşterilerin dikkatini çekerek daima tercih edilen İstanbul nakliyat firması olmayı başarmanın gururunu taşımaktayız. Kuzenler Kiralık Asansör ismiyle marka haline gelen firmamız, nakliyat sektöründeki diğer firmalara da öncü olmuştur.

Evden eve nakliyat alanında da yılların çalışma deneyimiyle her zaman yenilikçi ve yaptığı işlerin sorumluluğunu alabilen bir firma olarak faaliyet alanlarımızı daima bir üst seviyeye çıkarmayı başardık. Mevcut çalışma sektörlerimizi genişleterek çeşitli iş alanlarında verdiğimiz yüksek standartlı taşımacılık işlemleri sayesinde, nakliye sektörüne adım attığımız günden şu ana kadar tarafımızca yapılan her işte müşteri memnuniyeti sağladık. Sektörde geçirdiğimiz 11 yılın ardından, hizmetlerimizden memnun kalan müşteri kitlemizi her sene arttırmayı hedeflemekteyiz.

Kuzenler Asansör Kiralama bünyesinde yer alan uzman çalışma kadrosu, nakliye işlemlerinde gereken titizlik ve dikkat ilkelerini benimsemiş, en iyi hizmeti vermeyi ilke haline getirmiştir. Evinizin, ofisinizin ve hatta dosyalarınızın özenle taşınması için üstün çaba gösteren ekibimiz, kendilerine emanet edilen tek bir kâğıt parçasının dahi kalite standartlarımıza uygun şekilde adrese teslim edilmesi için çalışmaktadır. Mobilyaların söküm ve monte işlemlerinde görev alan ustalarımız, tecrübeyle ve severek yaptıkları işlerinde müşteri eşyalarına hasar gelmemesi için her bir aşamayı dikkatle gerçekleştirmektedir. Ekspertiz sürecinde incelemelerin yapılmasını sağlayan ekibimiz, taşımacılık sürecinin en hızlı ve rahat şekilde ilerleyebilmesi adına çeşitli plan ve programlar oluşturmaktadır. Kuzenler Asansör Kiralama ailesi olarak, müşterilerimizin taşınma süreçlerini en konforlu ve rahat şekilde ilerleyebilmesi için çalışıyoruz.

Güvenilir nakliyat firmaları arasında ilk sırada yer alan firma adımız, nakliyat sektöründe yeni ilklere imza atmayı başaran bir kurum haline gelmiştir. Kafesli asansör kabinlerimizden tecrübeli kadromuza kadar müşterilerimiz için en güvenli hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Uygun fiyat aralıkları ile Türkiye’nin 81 iline kadar en kaliteli taşınma sürecini gerçekleştirerek, yarınlara ilerliyoruz. Günümüzün getirdiği bütün yenilikleri benimseyen firmamız, şu anda olduğu gibi ileride de her alanda en iyi nakliyat sektörü olmayı hedeflemektedir.